Online: 3 :: 0 użytkowników (0 ukrytych) i 3 gości

Unikalnych wizyt: 37208

Konto:

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie:

Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła

Odcinek #8 - The Unsinkable 453


Aktualności

UWAGA!!! Zmiana adresu serwisu

UWAGA!!! Zmiana adresu serwisu W związku ze słabym zainteresowaniem serwisem i rosnącymi kosztami jego utrzymania, jesteśmy zmuszeni do zrezygnowania z naszej dotychczasowej domeny www.street-hawk.pl

Uwaga od 1 stycznia 2012 roku aby dostać się do serwisu należy używać adresu: www.street-hawk.in2net.pl

źródło: http://www.street-hawk.in2net.pl

komentarze (1), wiadomość z dnia: 2011-12-27, dodana o godzinie: 17:33:54

JASTRZĄB ATAKUJE - Emisja w TV Polsat, lata 90-te

JASTRZĄB ATAKUJE - Emisja w TV Polsat, lata 90-te Dzięki uprzejmości jednego z polskich fanów serialu nasz serwis otrzymał nagrania audio czołówki i zakończenia jednego z odcinków serialu Street Hawk, nagrane podczas pamiętnej emisji na Polsacie. Jak słychać wyraźnie z nagrania lektorem serialu był Janusz Kozioł.

Oto nagrania dostępne do pobrania:
street_hawk_polsat_intro.mp3
street_hawk_polsat_outro.mp3

komentarze (1), wiadomość z dnia: 2011-09-26, dodana o godzinie: 19:32:31

Publikacja dotycząca Street Hawk'a w serwisie Hatak.pl

Publikacja dotycząca Street Hawk'a w serwisie Hatak.pl Dnia 28 maja 2011 w portalu fanów seriali Hatak.pl pojawił się świetny artykuł dotyczący naszego serialu. Autorem artykułu jest pan Tomasz Skupień.

Publikacja dostępna jest do przeczytania pod adresem:
http://hatak.pl/news/13459/Jastrzab_Ulicy_sprawiedliwosc_na_dwoch_kolkach/

komentarze (1), wiadomość z dnia: 2011-08-26, dodana o godzinie: 18:02:49

Uliczny Jastrząb na DVD do kupienia na Allegro

Uliczny Jastrząb na DVD do kupienia na Allegro Pełny serial Street Hawk w wydaniu na DVD pojawił się do kupienia w popularnym polskim serwisie aukcyjnym Allegro.pl, naprawdę warto zainteresować się tą aukcją, to okazja do nabycia serialu po takiej cenie.

http://allegro.pl/street-hawk-uliczny-jastrzab-calosc-gratisy-i1528885334.html Więcej o wydaniu DVD sprzedawanym na tej aukcji przeczytać można w dziele DVD naszego serwisu, dokładne zdjęcia w aukcji.

źródło: Allegro.pl

komentarze (0), wiadomość z dnia: 2011-03-30, dodana o godzinie: 23:30:37

Kanał serwisu w YouTube

Kanał serwisu w YouTube Serwis posiada swój własny kanał w serwisie YouTube, naszą nazwą użytkownika jest StreetHawkPolska.

Kanał w YouTube założony został 6 stycznia 2011, informujemy o nim z lekkim opóźnieniem. Na chwilę obecną posiadamy 1 film, jest to Czołówka serialu. Stopniowo dodawane będą nowe materiały. Zapraszamy do śledzenia kanału i dziękujemy za dodawanie nas do swoich znajomych.

komentarze (2), wiadomość z dnia: 2011-02-17, dodana o godzinie: 19:30:20

Nowe Forum serwisu!

Nowe Forum serwisu! Serwis wyposażony został w unowocześnione i bardziej zaawansowane forum.

Głównym powodem dla którego forum zostało zaktualizowane były ataki spamerskie na poprzednią jego wersję, która nie była bezpieczna. Nowe forum jest już zabezpieczone. Niestety z przyczyn technicznych niemożliwe było przeniesienie wszystkich danych ze starego forum, przepadł jeden temat i dane dwóch użytkowników. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o ponowną rejestrację, dopilnujemy aby podobna sytuacja nie miała już nigdy miejsca w przyszłości.

komentarze (0), wiadomość z dnia: 2011-02-17, dodana o godzinie: 15:15:00

Nowości w serwisie

Nowości w serwisie Serwis Street Hawk Polska został przebudowany i uaktualniony.

Nasz serwis doczekał się poważnego odświeżenia, praktycznie wszystkie działy zostały przebudowane. Stworzony został całkiem nowy dział odcinki, w którym można zapoznać się z opisami i galerią odcinków (wciąż uzupełniane). Uzupełnione zostały pozostałe brakujące działy. Wprowadzony został również system komentarzy w działach odcinki i rozbudowanych aktualnościach. Ciekawym dodatkiem jest również wprowadzona galeria losowa.

komentarze (0), wiadomość z dnia: 2011-02-17, dodana o godzinie: 15:00:00

Serwis z nową polską domeną .pl

Serwis z nową polską domeną .pl Uwaga! Serwis działa od dziś w domenie .pl, nowy i od dziś oficjalny adres naszego serwisu to: www.street-hawk.pl

Zakupiona została na potrzeby serwisu domena .pl o adresie street-hawk.pl, mamy nadzieję, że ten prosty i elegancki adres doda serwisowi prestiżu i uznania w globalnej wiosce. Dokładamy wszelkich starań, aby serwis był profesjonalny i sprostał Waszym oczekiwaniom drodzy użytkownicy.

komentarze (1), wiadomość z dnia: 2011-01-02, dodana o godzinie: 12:08:15

Serwis poświęcony serialowi Street Hawk oficjalnie wystartował!

Serwis poświęcony serialowi Street Hawk oficjalnie wystartował! Ruszył pierwszy polski serwis internetowy poświęcony amerykańskiemu serialowi z lat 80-tych pod tytułem Street Hawk (Jastrząb Ulicy).

Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Dziś czyli dnia 1 stycznia 2011 roku polski serwis serialu Street Hawk pojawił się w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z jego dotychczasowymi zasobami i mam nadzieję, że powrócicie jeszcze do serwisu, będzie on stopniowo aktualizowany w treści i funkcjonalności.

komentarze (0), wiadomość z dnia: 2011-01-01, dodana o godzinie: 00:00:00