Online: 4 :: 0 użytkowników (0 ukrytych) i 4 gości

Unikalnych wizyt: 37208

Konto:

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie:

Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła

Odcinek #8 - The Unsinkable 453


DVD z serialem

W pierwszym kwartale 2010 roku serial Street Hawk pojawił się po raz pierwszy w sprzedaży na DVD. Wydany został przez Fabulouns Films Ltd w dwóch wersjach, dla USA i UK. Zestaw zawiera plastikowe pudełko z okładką, w środku pudełka znajduje się 8 stronicowa książeczka z krótkimi streszczeniami wszystkich odcinków i dodatkowymi informacjami oraz główna zawartość... 4 płyty DVD-Video na którym znajdziemy:

  • Wszystkie 13 epizodów serialu + alternatywna wersja odcinka pilotażowego
  • Film dokumentalny - Street Hawk, The Making of a Legend
  • Obszerną galerię zdjęć
  • Biografie aktorów
  • Opisy odcinków
  • Interaktywne menu
Przód pudełka Bok pudełka Tył pudełka
Wnętrze pudełka #1 Wnętrze pudełka #2
Książeczka #1 Książeczka #2 Książeczka #3

Wydanie zakupić można na angielskiej stronie Amazon.co.uk, bez problemu wysyłają do Polski!

Osobiście zakupiłem swoją kopię z powyższej strony. Wszystko łącznie z wysyłką kosztowało mnie £26,46, kurs funta wynosił wtedy 4,67PLN, więc zapłaciłem 123,56PLN. Płatności dokonałem kartą, wysyłka trwała około 10 dni.

Teraz zrecenzuję krótko wydanie DVD. Obraz pomimo tego, że to wersja europejska (Region 2) wyświetlany jest w standardzie NTSC, rozdzielczość 720x480 z przeplotem, 29,97 klatek na sekundę. Jest to oryginalny standard amerykański, jednakże nie sprawia to żadnych problemów dla europejskich odtwarzaczy DVD. Jakość obrazu i dźwięku jest bardzo dobra, najlepsza w jakiej można ten serial dostać. Żadne sceny z oryginalnych odcinków nie zostały wycięte czy edytowane.

Screen #1 Screen #2 Screen #3

Bardzo ciekawym dodatkiem jest film dokumentalny ’Street Hawk, The Making of a Legend’. Dokument przyjemny w oglądaniu, dowiemy sie z niego wielu interesujących faktów odnośnie tworzenia serialu, miejsc kręcenia scen, filmowania wyczynów kaskaderskich, trików zdjęciowych, powstawania motocyklu. Dokument nakręcony jest w formie wywiadu z aktorami Rexem Smith’em, Joe Regalbuto i Jeannie Wilson, przeplatanego scenami z serialu.

Rex Smith Joe Regalbuto Jeannie Wilson
Okładka